KOPÍROVAŤ LEN S IKONKOU!!!
↓↓ ↓↓ ↓↓


HAITI: pomoc !!!

chceš pomôcť?? pomôž tu:

DMS SOSHAITI


Návštěva 1.diel

10. srpna 2009 v 19:27 |  ostatné :)
1.diel

Míhal jsem se lesem, s hroznou obavou, že přijdu pozdě. Vpravo, vlevo, vpravo.. Bacha!..Narazil jsem přímo do stromu, ten odletěl několik metrů a opodál s třaskavým zvukem dopadl. Tohle se mi snad nikdy nestalo. Soustřeď se, soustřeď se ! Rozhlídl jsem se, měl jsem štěstí, nikdo nikde a zase se dal do běhu. Bál jsem se, i když to nerad přiznávám, ale obavy z toho, že bych ji mohl ztratit, mě mučily.
Když už jsem byl jen několik metrů od nich, musel jsem zastavit. Vstoupit na prosluněnou ulici by nebyl žádný problém, ale na prosluněnou ulici plnou lidí?To už problém byl. Oddychl jsem si, Bella byla ještě stále naživu, sice v zajetí, ale naživu. Z jedné strany nevinně vypadající Jane a ze strany druhé její věrný bratr Alec. Oba se usmívali, škodolibě.
"Edward Culen, už jsme mysleli, že nepřijdeš." prolomila ticho Jane svým vysokým hláskem.
"Pustě ji !"
"Pokud vím, měli jsme dohodu.",že je tam i Felix jsem si všiml, až když promluvil.
Pořád jsem to odkládal, a teď...strašná bolest v hrudu, pocit naprostí bezmoci … teď kvůli mně zemře. Ne, nesmím ztrácet naději. Dívala se na mě, po tělesné ani fyzické stránce nevypadala vůbec dobře. Byla stejně bledá a měla tmavé kruhy pod očima, stejně jako my, ale naproti nám, její srdce stále bilo.
"No tak, nepůjdeš blíže?" popichoval mě Demetri. Jen jsem se ušklíbl. Lidí tu bylo stále více a z oken domů zvědavci vystrkovali své hlavy, aby věděli co se děje.
Z dálky byla slyšet siréna policie, kdo ji sakra zavolal ? Nikdo z Cullenových, krom mě, netuší, že si pro ni přišli. Můžu jen doufat, že Alice bude mít vizi.
Bella zbledla ještě více, snad z obavy, že v policejním voze sedí Charlie, ale on pracuje ve Forks ,ne tady . Kdyby byl v sázce jen můj život, beze všeho bych udělal krok a tím odhalil jsou nelidskou identitu. Jenže tady šlo o víc. Zraky desítky lidí se upíralo na nás. Snad všichni obyvatelé Seattlu, jako by se domluvili, že zrovna dnes všichni musí jít sem, zrovna do téhle uličky.
Policie byla namístě a záchranná služba také. Voltuirovi nechtějí riskovat odhalení. Felix s Demetrim vystřelily několik ran jen tak do vzduchu, lidí se skrčili, schovali za auta a podobně a než se vzpamatovali, byli jsme pryč. Alec vzal Bellu na záda a ostatní kolem něj udělali jakýsi kruh, abych se k nim nemohl dostat. Míhali se neznámo kam, já za nimi. Budu je pronásledovat, kamkoliv a jakkoliv dlouho. Bello, vydrž.


Zdroj: mylovetwilight.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama