KOPÍROVAŤ LEN S IKONKOU!!!
↓↓ ↓↓ ↓↓


HAITI: pomoc !!!

chceš pomôcť?? pomôž tu:

DMS SOSHAITI


Bisexuální Jacob :D 1.diel

10. srpna 2009 v 19:57 |  Fun Fiction
Jednoho krásného slunečného rána se Jacob Black, mladý vlkodlak, probral celý zpocený. Zdál se mu sen,sen o Edwardovi Cullenovi. Zjistil, že to co k němu cítí není nenávist, ale .. snad láska ,či touha ? :D Totálně se zhrozil. Že by se jeho sexuální orientace přeorientovala na chlapečky ? Ne, pořád se mu líbily holky, ale nově zjistil,že i kluci. Vyhrabal se ze svého mechového pelechu, protáhl se a skočil do rybníka hned vedle. Když se pořádně okoupal,otřepal se, přivázal si gaťata šňůrkou k noze a hop a skok a už lesem běžel velký hnědý vlk. Mířil k malé vilce ,kde spolu žili Edward s jeho velkou láskou Bellou.

Když dorazil k bráně, zhluboka zavyl. Zanedlouho už Bella otvírala vrata bzučákem.
Paní Cullenová podala svému manželovi plynovou masku se slovy: " Hádej kdo přišel na návštěvu." Pan Cullen jen vytřeštil oči a nasadil si ji na svou nádhernou držku :D
Jacob se schoval do křáku před kamerama,aby se mohl přeměnit do lidské podoby a nemusel při tom nikdo vidět jeho snědou zadnici :D Když byl hotov, vydrápal se z keře ,prohrábl si vlasy a vyrazil k vchodu, kde už na něj čekali dva upíři.
" Tady to ale smrdí…. To nemáte osvěžovač vzduchu?" byla první věc co řekl,když vstoupil do jejich doupěte. Posadili se do obývajícího pokoje na gauč.
Bella si nachvilku stáhla masku:" Dáš si láhev kyslíku ve spreji ?" zeptala se.
"Ano prosím." odpověděl dusící se Jacob. Upírka se míhla do sklepa a v mžiku byla zpátky s plechovkou a dvěma kelímkama krve.
"Proč jsi přišel?"zeptal se Edward. V tom uskočil na druhou stranu pokoje a vyjukaně na něj zíral
"Co se děje ?!" vykřikla Bella.
"Ten hnusnej pes je … homosexuál."
"Bisexuál."odpravil ho Jacob. " Promiň Edo, já za to nemůžu, když ty se mi táák líbíš. Sice smrdíš, ale … ale prostě se mi líbíš. Bello, nemysli si že ty ses mi líbit přestala." Upír se při slově Eda divně otřásl.
Bella koukla na Edward a tiše pronesla : " Vždycky jsem chtěla zkusit trojku."

Následující scéna byla tak nevhodná, že jsem neměla odvahu ani ji zkoušet psát :D


Zdroj: mylovetwilight.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama