KOPÍROVAŤ LEN S IKONKOU!!!
↓↓ ↓↓ ↓↓


HAITI: pomoc !!!

chceš pomôcť?? pomôž tu:

DMS SOSHAITI


ashley greene - interview pre teenmagazine

4. srpna 2009 v 17:08 |  ostatné :)

Teen: Slyšeli jsme, že právě čteš Breaking Dawn. Co si o něm myslíš?

Ashley:
Právě se tím prokousávám. Je to velká kniha! Líbí se mi, ale je rozhodně jiná - není tak moc založena na romantice jako předchozí tři díly. Ale líbí se mi. Zbožňuju Stephenin styl psaní.

Teen: OK. Takže ty hraješ Alici, ale pokud by sis mohla zahrát jinou postavu, kdo by to byl?

Ashley:
Edwarda, protože ho každý miluje! Také mám moc ráda Jamese a Victorii. Hrát záporné postavy by mohla být zábava, protože já hraju Alici a ta je velmi příjemná a dobrá. Prostě si myslím, že by bylo zajímavé zkusit si zahrát někoho z těch zlých.

Teen: Slyšeli jsme, že jsi ještě neviděla film. Je to pravda?

Ashley:
Ano! Pracovala jsem, takže jsem nebyla v L.A. pokaždé, když ho promítali. Oba moji manažeři a můj agent mi jednou zavolali s tím, že už viděli film. A já na to: Co? Ale já jsem film ještě neviděla…"

Teen: Takže, kdy se chystáš podívat se na něj?
Ashley: Na premiéře. Zrovna pracuju v Louisianě, do L.A. jsem přijela jen na tiskovku pro Twilight a potom letím zpět. Navíc nechci ten film vidět do premiéry 17. Listopadu. Díky tomu bude pro ma ta premiéra úžasnější. Plus, uvidím, to se svojí rodinou. Můj bratr, moje a matka a otec přiletí, aby to viděli se mnou, takže to bude skvělé.

Teen: Na koho z nich se nejvíc těšíš?
Ashley: Na každého z jiného důvodu. Moje máma je Twilight fanoušek. Četla všechny knihy a tak si myslím, že je jako každý fanoušek zvědavá. Moji rodiče mě podporovali, abych do toho šla. Moji rodiče mi poskytují opravdu velkou podporu, což se každému nedostává. Tátovi jsem to řekla jako prvním, že jsem dostala roli a on brečel a byl na mě hrdý. Byl úžasný a já jsem ráda, že to celé prožije se mnou.
Můj bratr se tak trochu snaží prosadit v herectví, takže se přestěhoval do Kalifornie. Je o rok a půl starší než já, ale jsme si velmi blízcí. Je to jeden z mých nejlepších kamarádů. Vážně jsem ráda, že tam ti tři budou se mnou.
Na univerzitu jsem nechodila, ale ta premiéra bude pro mě jako jedna z těch památných chvil. Například jako když absolvujete univerzitu.

Teen: Není pro tebe zvláštní, když se na sebe budeš dívat na tom velkém filmovém plátě?
Ashley: To je ono. Já se na sebe nerada dívám. Je to trochu divné, ale vím, že to ve skutečnosti nejsem já, je to moje postava a to mi to trochu usnadňuje.

Zdroj:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama